Toporzysko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390370
Cena
399 980,56 PLN
Cena za m2
32,06 PLN
Powierzchnia działki
12 476 m2
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki (mb.)
97
Długość działki (mb.)
133
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAZ TEREN BUDOWLANO-INWESTYCYJNY POD HANDEL, USLUGI, ZABUDOWE MIESZKANIOWA, LOGISTYKE.
Nieruchomosc gruntowa o lacznej powierzchni 12,476 m2 polozona w miejscowosci Toporzysko gm. Zlawies Wielka w powiecie torunskim.
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzialka przeznaczona jest pod prowadzenie działalności uslugowej - oznaczona w planie zagospodarowania gminy symbolem U5 - tereny uslug, handel, gastronomia, administracja, rzemioslo, kultura, zdrowie, mieszkalnictwo jednorodzinne itp.
Dzialka jest doskonale zlokalizowana, polozona bezposrednio przy drodze krajowej DK 80 (Torun - Bydgoszcz) w odleglosci zaledwie 20 km od Torunia i Bydgoszczy. Mozliwosc zjazdu na dzialke z drogi publicznej prowadzacej na Stanislawke oraz z drogi DK80. Lokalizacja posiada duze perspektywy rozwoju.
Na teren nieruchomości doprowadzona jest woda z sieci gminnej, energia elektryczna i kanalizacja.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 22
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Bank, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola, Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).