Brąchnowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390018
Cena
62 000 PLN
Cena za m2
42,76 PLN
Powierzchnia działki
1 450 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
25.5
Długość działki (mb.)
57
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie działkę budowlaną w Brąchnowie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w bardzo urokliwej okolicy. Działka ma dostęp do drogi gminnej utwardzonej i drugim bokiem ma dostęp do drogi asfaltowej. Dotychczasowy właściciel wystąpił do energetyki o założenie skrzynki i licznika ,niebawem powinna być zainstalowana. Porównując inne działki na tym terenie ,cena działki jest wyjątkowo przystępna.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 22
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Restauracja, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola, Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).