Toruń

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386291
Cena
530 000 PLN
Cena za m2
357,14 PLN
Powierzchnia działki
1 484 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA - STAWKI - TORUŃ

Szukasz działki pod zabudowę swojego wymarzonego domu? Zależy Tobie na spokojnej okolicy jednocześnie z bliskim dostępem do centrum miasta oraz sklepów? Dzielnica Stawki to obecnie najbardziej prestiżowa i pożądana lokalizacja.

::PODSTAWOWE INFORMACJE::
Działka o powierzchni 1484 m2 - w pobliżu szkoła, sklepy, przedszkole, żłobek, apteka, ośrodek zdrowia.
Działka budowlana, przystosowana do zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej. Przyłącze do mediów (prąd, gaz, wodę i kanalizację) znajduje się w pobliżu, przy drodze.

::LOKALIZACJA::
Działka usytuowana jest w Południowej części Torunia - STAWKI. Dobra komunikacja w pobliżu ulica Łódzka i Andersa, blisko znajduje się rozjazd na nowy most drogowy. Podobna odległość do każdego mostu. Prosta droga do Ciechocinka i na Łódź. W pobliżu są ścieżki rowerowe, sklepy, jest też niedaleko duży park 1000-lecia, siłownia zewnętrzna, klub sportowy, akwapark, szkoła podstawowa i kościół. Dzielnica cały czas się rozwija

Zapraszam do oglądania.
Zdjęcia w ofercie poglądowe.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Basen, Przychodnia lekarska, Park, Sklep, Szkoła, Apteka, Restauracja, Centrum handlowe, Przedszkole, Bank, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska

Olga Gutowska

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).