Pigża

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387622
Cena
109 000 PLN
Cena za m2
68,51 PLN
Powierzchnia działki
1 591 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
53
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania ładną działkę na pograniczu Łubianki i Pigży. Dla tej działki były już wydane warunki zabudowy gdyż dotychczasowy właściciel nosił się z zamiarem budowy domu , sprawy rodzinne jednak pokrzyżowały plany i działkę postanowił sprzedać .Do samej działki prowadzi droga asfaltowa.Na działce znajdują się dwa małe budynki ,które można zaadaptować ,lub wyburzyć odzyskując część materiałów budowlanych.Kształt działki ,to idealny prostokąt 30x50m. Zapraszamy do prezentacji i zakupu dzialki.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 11
  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Pola
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).