Brzozówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
358019
Cena
250 000 PLN
Cena za m2
86,57 PLN
Powierzchnia działki
2 888 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
72
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Miejska na działce
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania pięknie położoną działkę w Brzozówce. Do działki podprowadzone są wszystkie media ,łącznie z gazem (w drodze). Działka jest w całości ogrodzona ,tak że koszt ogrodzenia w sumie na działce o pow.2888 m2. nie jest kosztem małym a nie jest doliczony do ogólnej ceny nieruchomości. Działka bezpośrednio graniczy z lasem do którego dostęp jest tylko i wyłącznie z tej działki, więc atrakcyjność nieruchomości wzrasta znacznie . Nie bez znaczenia jest bliska dostępność do placówek handlowych ,jak również do szkoły przedszkola ,czy kościoła.Działka godna polecenia ,wszelkie dodatkowe informacje udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 14
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola, Las, Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Mobile:
(+48) 693 639 663
Email:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).