Nowy Ciechocinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390391
Cena
670 000 PLN
Cena za m2
143,90 PLN
Powierzchnia działki
4 656 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
42.5
Długość działki (mb.)
110
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie działkę przy samym wjeździe do Ciechocinka.Działka położona jest wzdłuż asfaltowej drogi dojazdowej do Ciechocinka , wymarzona lokalizacja dla polskich marketów spożywczych typu Dino ,Torimpex czy TOP 10 ,lub przemysłowych typu Mrówka. Działka ma wydane warunki zabudowy na działalność handlowo usługową. Cena jak na tą lokalizację jest wyjątkowo niska i jeszcze podlega drobnym negocjacjom. Gdyby potencjalny nabywca postawił tam market samoobsługowy w porozumieniu np. z firmą Dino ,czy inną tego typu ,to ma zagwarantowane obroty ponieważ sklep ten byłby pierwszym w kolejności na wjeździe do Ciechocinka.Zdjęcia umieszczone na ofercie są fotografiami poglądowymi.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Podwórko, Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).