Obrowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386499
Cena
57 584 PLN
Cena za m2
59 PLN
Powierzchnia działki
976 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Mamy do sprzedania urokliwą działkę zlokalizowaną na osiedlu LEŚNA KRAINA, które stanowi unikalny i KAMERALNY zespół mieszkalny składający się z wolnostojących domów jednorodzinnych. Ten malowniczo położony, otoczony zielenią lasów sosnowych teren zlokalizowany jest w miejscowości Obrowo, zaledwie 16 kilometrów od Torunia. Takie rozwiązanie to propozycja dla najbardziej wymagających. Osiedle zaprojektowane w otoczeniu nieskazitelnego, naturalnego krajobrazu, a zarazem dobrze skomunikowane z miastem. Teren malowniczo ukształtowany, z naturalnym zadrzewieniem z 3 stron które zapewnia unikalny mikroklimat. Blisko miasta, a zarazem daleko od codziennego zgiełku. Wszystkie wybudowane domy posiadają spójne i jednolite elewacje które wprowadzają stylowy "porządek" architektoniczny. Wszystkie działki posiadają powierzchnie od 815 do 975 m2 wyposażone są w przyłącza wodne i prądowe oraz dojazd asfaltową drogą gminną.W cenie zawarte są wszystkie przyłącza jak i wyłożenie dojazdów kostką brukową ,instalacja lamp oświetlających teren. Bardzo ważny jest też fakt ustawienia działek w jak najlepszej relacji do stron Świata .

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewni instalacja hydrantowa oraz system wczesnego wykrywania pożarów, jakim dysponuje tutejsze Nadleśnictwo Dobrzejewice. Za pomocą kamer na wieżach prowadzona jest całodobowa obserwacja terenów leśnych w promieniu 30 km, a w pogotowiu jest specjalna jednostka pożarnicza, która dociera w każde monitorowane miejsce zaledwie w 10 minut. Obrowo, gdzie zlokalizowane jest osiedle „Leśna Kraina", to urocza wieś niedaleko Torunia. Znajdują się tu najważniejsze instytucje: Urząd Gminy, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, kościół, Komisariat Policji. Najbliższe sklepy znajdują się już w odległości 1 km. Bezpośrednio przy kompleksie zlokalizowany jest przystanek autobusu szkolnego. „Gimbus" zapewniający bezpieczny i wygodny transport dzieci do szkoły i z powrotem. W planach jest także osiedlowy sklep spożywczy, w którym będzie można zaopatrzyć się w podstawowe, najbardziej potrzebne, codzienne produkty.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Las, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).