Toporzysko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
389297
Cena
80 000 PLN
Cena za m2
80,48 PLN
Powierzchnia działki
994 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka położona po środku pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą .Jest to ostatnia działka w samym centrum miejscowości z wydanymi warunkami zabudowy. Działka prócz gazu (wkrótce) ma wszystkie media , jej położenie względem innych istniejących budynków jest chyba najbardziej atrakcyjne ,gdyż dotychczasowy właściciel przez dwanaście lat zwlekał z jej sprzedażą. Z tego właśnie powodu jest to jedyna pusta działka na tym osiedlu.Kształt działki przypomina trapez szerszy bok jest z frontu węższy z tyłu. Zapraszamy na prezentację działki i do zakupu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 26
  • Dostępne w okolicy: Las, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Pola
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).