Toruń

Bydgoskie Przedmieście, ul. Szosa Bydgoska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Działka do wynajęcia w Toruniu, Bydgoskie Przedmieście, przy ul. Szosa Bydgoska 62B - teren inwestycyjny o powierzchni 1500 m2. W pobliżu CH Plaza Toruń, Motoarena Toruń, Castorama Toruń, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pierwsza linia zabudowy.

Możliwość wynajęcia 57 m2 biura w budynku widocznym na zdjęciu.

Teren utwardzony tłuczniem, wjazd wybrukowany. Nieruchomość ogrodzona, posiada jeden, bezpośredni zjazd z ulicy Szosa Bydgoska poprzez szeroką, automatyczną bramę. Sam plac nie posiada odrębnego ogrodzenia. Wymiary ok. 50 m x 30 m.

Dostępne media: prąd.

Inne ulepszenia nieruchomości - do ustalenia.

1,33 zł / m2 + VAT.
Kaucja do uzgodnienia.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Paweł Korolko

Paweł Korolko

Telefon:
509092891
E-mail:
korolko.pawel@gmail.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).