Toruń

Rubinkowo, ul. Szosa Lubicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390127
Cena
580 000 PLN
Cena za m2
4 461,54 PLN
Powierzchnia
130 m2
Rynek
Wtórny
l. kondygnacji
3
Rok budowy
2002
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Gastronomiczne, Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Zachęcam Państwa do zakupu lokalu handlowo-usługowego, w świetnej lokalizacji, na ulicy Szosa Lubicka, na toruńskim Rubinkowie.

Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2, trzypoziomowy. Na każdym piętrze niezależne pomieszczenie handlowo- usługowe o powierzchni ok 40 m2 każde, z własnym zapleczem socjalnym i łazienką. W budynku oczywiście prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie, rozliczane odrębnie dla każdego z lokali. Do pomieszczeń wejście z szerokiej klatki schodowej.
Lokal parterowy z witryną sklepową. Stan budynku bardzo dobry, wszystkie pomieszczenia po remoncie.

Każdy lokal jest wynajmowany pod działalność usługową. Jest to jeden z kluczowych ośrodków handlowych na Rubinkowie. Regularne czynsze najmu wynoszą łącznie 4500 zł brutto miesięcznie, tak więc w przypadku zakupu nowy właściciel ma szansę przejąć dobrze funkcjonującą inwestycję.
Bardzo dobry dojazd i sporo miejsc parkingowych, to dodatkowy atut tej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości, Sebastian 783 436 848

Kontakt

Sebastian Dubel

Sebastian Dubel

Telefon:
783-436-848
E-mail:
sebastian@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).