Toruń

Bydgoskie Przedmieście, Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390276
Cena
544 000 PLN
Cena za m2
9 477,35 PLN
Powierzchnia
57,40 m2
Rynek
Pierwotny
l. kondygnacji
3
Rok budowy
2020
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Lokal Sprzedaż Toruń Bydgoskie Przedmieście Adama Mickiewicza

Opis nieruchomości

= Krótko

Osiedle Bielany/Bydgoskie Przedmieście, samodzielny lokal handlowo-usługowy z dużymi witrynami widocznymi z ulicy o pow. 57,4 m2.
Zlokalizowany jest na parterze prestiżowego osiedla, w samym sercu Torunia idealny na sieciowy sklep, gabinety kosmetyczne l siedzibę firmy lub biura, szkolenia, aptekę, spa etc.

= Dla kogo?

Dla bardzo wymagającego klienta, który chce prowadzić własną działalność na prestiżowym osiedlu i korzystać z uroków Bydgoskiego Przedmieścia i mieć lokal przy samej głównej ulicy Adama Mickiewicza w Toruniu.

= Atuty?

Doskonała lokalizacja z bardzo dużą liczbą potencjalnych klientów. Bardzo widoczny z głównej ulicy.
Pięknie zagospodarowana zieleń na podwórzu oraz wokół budynku. Nowoczesne budownictwo. Monitoring osiedlowy. Miejsce parkingowe w cenie.

= Czy to lokal da Ciebie?

Jeżeli zależy Ci na prestiżowym lokalu na wyjątkowym osiedlu, bardzo widocznym z dużymi witrynami prawie na całej jego szerokości, to jest to oferta dokładnie dla Ciebie.
Oddzielna sala sprzedaży z pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowych pomieszczeń w układzie lokalu. Obecnie jedna duża toaleta i pomieszczenie biurowo - magazynowe. Główna sala sprzedaży ma ok 43,4 m2, zaplecze 8,2 m2, WC z przedsionkiem 3,5 i pomieszczenie gospodarcze 2,4 m2.

= Co w okolicy?

Nieruchomość znajduje się w samym sercu prestiżowego i cenionego osiedla, w budynku bardzo dużo mieszkańców i co za tym idzie - potencjalnych klientów. W koło dużo firm. Do centrum miasta zaledwie 1,5 km, a do UMK 700 km.

= Koszty?

Cena ofertowa bez podatku 2 %PCC i bez prowizji pośrednika.

Obecnie lokal jest w stanie deweloperskim załączone do oferty fotki stanowią pogląd możliwości wykończenia lokalu.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Krzysztof Grzelak

Krzysztof Grzelak

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
gk@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).