Toruń

Stare Miasto, ul. Most Pauliński

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
377332
Cena
1 300 PLN
Cena za m2
22,81 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
l. kondygnacji
4
Rok budowy
1897
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, przy ul. Most Pauliński 1 na Starym Mieście. Klimatyczny i przestronny. Lokal biurowy wielkości 57 m2 na usytuowany na I piętrze. Zabytkowa kamienica wraz z klatką schodową wyremontowane. Kameralnie zaadaptowane podwórze. W pobliżu duży parking.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń - 32 m2 oraz 18 m2. Dodatkowo przedpokój z małą łazienką i toaletą. Wysokość pomieszczeń 3,3 m. Widok z okien na ulicę Most Pauliński.

Standard wykończenia lokalu biurowego - oryginalna stolarka drzwi i podłóg, gładzie, odrestaurowane ornamenty. Nowe, podwójne okna drewniane.

Ogrzewanie: 2 nowoczesne piece elektryczne, z programatorem w największym pomieszczeniu, jeden z mniejszym.

1300 zł +woda i prąd według liczników + wywóz śmieci + 50% VAT + podatek od nieruchomości.
Kaucja jednomiesięczna.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Koszty eksploatacyjne (m2): 1 PLN
  • Witryna: Tak
  • Dostępne od: 2020-02-11
  • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne

Mapa

Kontakt

Paweł Korolko

Paweł Korolko

Telefon:
509092891
E-mail:
korolko.pawel@gmail.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).