Toruń

Bydgoskie Przedmieście, ul. Szosa Bydgoska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386191
Cena
1 400 PLN
Cena za m2
24,56 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Lokal użytkowy w Toruniu, Bydgoskie Przedmieście, przy ul. Szosa Bydgoska 62A - nowoczesny biurowiec na monitorowanym i ogrodzonym terenie z własnym parkingiem. Dogodny zjazd z obu pasów ruchu. Miejsce na reklamę.

Lokal biurowy usytuowany na I piętrze składa się z 2 pomieszczeń biurowych o wymiarach 23,85 m2 oraz 33,14 m2. Biura posiadają odrębne wejścia. W opcji połączenie pomieszczeń na koszt właściciela. Wysokość pomieszczeń 3 m. Do biur przynależy toaleta na wyłączność.
Standard wykończenia - podwieszany sufit, gładzie, panele podłogowe.

Obiekt zabezpieczony - alarm i asekuracja w cenie czynszu najmu, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Dostęp do obiektu całodobowy.

Możliwość zawarcia umowy z dostawcą internetu, bądź też udostępnienie sieci przez właściciela za dodatkową opłatą.

1400 zł + VAT. Dodatkowo czynsz w formie ryczałtu 300 zł (woda ciepła, zimna, ogrzewanie, prąd).
Kaucja 2.000,00 zł.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Koszty eksploatacyjne (m2): 300 PLN
  • Witryna: Tak
  • Dostępne od: 2021-01-01
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie

Mapa

Kontakt

Paweł Korolko

Paweł Korolko

Telefon:
509092891
E-mail:
korolko.pawel@gmail.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).