Złotoria

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386340
Cena
2 000 PLN
Cena za m2
10,26 PLN
Powierzchnia
195 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
2 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Handlowo/Usługowe, Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

** Na wynajem HALA murowana o pow. 195 m2 na cele magazynowe, produkcyjne, z możliwością dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Hala znajduje się bardzo blisko Torunia, w Złotorii. Idealna na cele magazynowe, produkcyjne, usługowe.

:: OPIS ::
Murowana hala magazynowa o powierzchni 195 m2 położona na dużej, ogrodzonej działce 2000 m2. W hali znajduje się kanał samochodowy (dostosowany również do Tirów), posadzka w całej hali jest betonowa. Rozkład budynku to jedna, duża powierzchnia, z możliwością indywidualnego wydzielenia pomieszczeń. W hali są dwie duże bramy (szer. 3m, wys. 4m) usytuowane na przeciwko siebie, tak że dają możliwość przejazdu Tira/auta przez halę. Za halą znajduje się duży, ogrodzony teren o pow. ok. 1200 m2 do użytku najemcy.
Wysokość hali w najwyższym miejscu wynosi 7m.
W hali woda oraz prąd i siła (dostosowane do mocy 30 KW). W tym momencie budynek jest ogrzewany poprzez tzw. piecyk krystek (koza).
Dojazd do budynku utwardzaną drogą, bardzo dobra lokalizacja.
Atutem hali jest konstrukcja ścian nośnych, która powoduje że nie ma w środku żadnych słupów nośnych, daje to ogromną przestrzeń gotową do własnej aranżacji. Brak wc i zaplecza socjalnego - do własnej aranżacji. Teren działki wymaga przygotowania przez najemcę.

:: OPŁATY ::
Koszt najmu - 2000 zł miesięcznie + koszty ogrzewania + prąd + woda
Kaucja jednomiesięczny czynsz najmu.

Obiekt wolny od zaraz.
W przypadku pytań albo chęci obejrzenia obiektu zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska

Olga Gutowska

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/59. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).